top of page

ПОВЕРНЕННЯ

Нам важливо, щоб покупки у нашій крамниці приносили Вам радість. Якщо з будь-яких причин Ви незадоволені покупкою, ми можемо обміняти її на інший товар або прийняти товар назад та повернути Вам гроші.

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який набув чинності 13 січня 2006 року.

Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернений в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо дотримані наступні умови:

 

  • товар, не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку;
     

  • товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інші приналежності товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, запакований як при першій покупці.
     

Якщо ви оформляли доставку за допомогою нашого кур'єра, або купували річ в нашому магазині, обмін або повернення можна здійснити особисто в магазині.

bottom of page